Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
KAPIDA ÖDEME & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Ajanda

Ajanda

Tarzınızı yansıtan birbirinden kullanışlı ajanda modelleri için Cup Tukkan Ofis& Kırtasiye kategorisini mutlaka incelemelisiniz. Günlük hayatta kullanmak istediğiniz ajanda modelleri ile tarzınızı yansıtmak, sevdiklerinize değerli hediyeler almak ister misiniz? Öyleyse, bu kategorimiz tamda size göre!

Unutmayın Söz Uçar, Yazı Kalır!

Ajandalar geçmişten günümüze önemli  gelişmeleri kayıt etmek, tarihleri not etmek, ders çalışmak için kullanılan ürünlerin başında gelmektedir. Tüm işlerinizi düzenli bir şekilde dizayn etmek istiyorsanız, farklı renk ve ebatlardaki ajanda defter tasarımları ihtiyaçlarınızı  karşılayabilecektir.

Geniş Ürün Yelpazesine Sahip Ajanda Modellerimiz Arasından Seçiminizi Yapın

Günlük hayatın karmaşası, kimi zaman önemli detayları atlamanıza sebebiyet verebiliyor. Buda olumsuz sonuçlar doğurarak, sizi ya da sevdiklerinizi zor durumlara sokabilir. Planlayıcı ajanda modelleri ile hayatınıza belirli bir düzen oluşturma fırsatı bulabilirsiniz.

Ajanda seçimi yaparken elbette ki, onlarca farklı detay devreye girecektir. Spiralli, spiralsiz, çizgili, kareli, kapak tasarımı, renk ve model bu detaylardan bazılarıdır. Ne tür bir ajanda ihtiyacınızın bulunduğunu belirleyerek,  Ajanda 2022 modellerimiz arasından seçiminizi yapabilirsiniz!

Erkek Ajanda Modelleri

Erkekler, elbette ki kadınlara göre daha az düzen tutkunu ola, anlık yaşayan bireylerdir. Ancak bu durum onları çoğu zaman zor durumlara düşürebilir. Cup Tukkan Ofis& Kırtasiye kategorimizde yer alan Ajanda modelleri ile bu durumu rafa kaldırıyoruz!

Yanında defter ya da benzeri eşya taşımak istemeyen erkekler için duvar ajanda modelleri hediye ederek, günlerini planlayabilmelerine yardımcı olabilirsiniz. İş ya da ev yaşam alanlarında kullanabilecekleri bu ajanda modelleri sayesinde, günü hatta ve hatta saatleri planlamak büyük bir keyif olacak!

Kadın Ajanda Modelleri

Günlük hayatta tam bir düzen aşığı olan kadınlar için geniş ürün yelpazemizin bulunduğunu söyleyebiliriz. Akademik ajanda modellerimiz iş hayatında yoğun bir tempoya sahip olan ve bu tempoya sorunsuz ayak uydurmak isteyen tüm kadınlarımız için oldukça uygundur.

Özellikle kadınlar, ajanda tasarımları söz konusu olduğunda dışa dönük ve ilgi çekici seçimler yapmaktan fazlasıyla hoşlanacaktır. Zamanı etkin bir şekilde kullanmak isteyen kadınlar için, birbirinden farklı ve göz alıcı model içerikleri bulunmaktadır. Bu eşsiz modelleri kendiniz için tercih ederek tarzınızı yansıtabilirsiniz. Ya da dilerseniz hediye olarak tercih ederek sevdiklerinizin yüzünde tebessüm oluşturabilirsiniz. Sevgiliye hediye fikirleri arasına özel tasarım modellerini de katmayı unutmayın. 

CupTukkan Stickerlı Haftalık PlanHaftalık planlarınızı rahatlıkla hazırlayabileceğiniz gibi özgün ve yeni tasarımlar sayesinde bunu yapmayı da seveceksiniz... Boyut: 15x21 Çizgili 100 Yaprak (50 Çizgili-50 Çizgisiz)..
CupTukkan Altın Yaldızlı Siyah Mermer Tasarımlı Konuşan Ajanda Ürün Boyutu: 17x24 cm. 110 Sayfadır. Tarihsiz olması sayesinde istediğin zaman kullanmaya başlayabilirsin. Haftalık planlayıcı (110 sayfa) 22 adet yapılacaklar listesi, 4 adet bütçe planı, 4 adet spor programı, 4 adet seyahat planla..
CupTukkan Altın Yaldızlı Siyah Mermer Tasarımlı Lastikli Defter *Defter : 192 sayfadan üretilmiştir. *Üstü kabartma baskılıdır. *Ebat : 13,5 X 19,5 cm...
CupTukkan Atatürk Portre Spiralli DefterSpiral kalitesi, tasarım baskılı kapak şekli gibi farklılıklar yanında, çizgisiz olarak tercih edebileceğiniz bir modeldir. Keyifle kullanacaksınız... Boyut: 15x21 Çizgisiz 100 Yaprak ..
CupTukkan Avokado Beni Tamamlıyorsun Tasarımlı Konuşan Ajanda Avokado Beni Tamamlıyorsun Tasarımlı Konuşan Ajanda Konuşan Ajanda Hayatını düzene sokacak, seni motive edecek ve seni sınırlamayacak tarihsiz süresiz konuşan ajandaya bayılacaksın. Tarihsiz olması sayesinde istediğin zaman kullanmaya ..
CupTukkan Believe Dream Shine Tasarımlı Konuşan Ajanda  * 55 Haftalık Ay planlayıcı (110 sayfa) * 4 Sayfa çıkartması * 22 Adet yapılcaklar listesi. * 4 Adet Bütçe planlayıcı. * 4 Adet spor programı. * 4 Adet seyehat planlayıcı. * 5 Adet çinkoir kırma proğramı. * 10 Adet..
CupTukkan Big Plan Inside Sekreterlik Defter Kalemlik Hediye Seti 1 Adet A4 Sekreterlik 1 Adet 192 Sayfa Sert Kapak Defter 1 Adet Bez Kalemlik..
CupTukkan Çilek Tasarımlı Konuşan Ajanda * 55 haftalık haftalık planlayıcı (110 sayfa) * 4 sayfa sticker * 22 adet yapılcaklar listesi. * 4 adet bütçe planlayıcı. * 4 adet spor proğramı. * 4 adet seyahat planlayıcı. * 5 adet zincir kırma proğramı. * 10 adet mandala. * 2 adet dizi ve film sayfası. * ..
CupTukkan Elmas Mottolu Tasarım Lastikli Defter  *Defter : 60 yaprak 120 sayfadan üretilmiştir. *Üstü kabartma baskılıdır. *Ebat : 13,5 X 19,5 cm...
CupTukkan Etnik Fil Haftalık PlanHaftalık planlarınızı rahatlıkla hazırlayabileceğiniz gibi özgün ve yeni tasarımlar sayesinde bunu yapmayı da seveceksiniz... Boyut: 15x21 Çizgili 100 Yaprak (50 Çizgili-50 Çizgisiz)..
CupTukkan Friends Tasarımlı Lastikli Defter*Defter : 192 sayfadan üretilmiştir. *Üstü kabartma baskılıdır. *Ebat : 13,5 X 19,5 cm...
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 31 (3 Sayfa)