Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
KAPIDA ÖDEME & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Sekreterlik

Sekreterlik

Günlük yaşamda hemen herkesin elinin altında olması gereken sekreterlik dosyası modelleri Cup Tukkan Ofis& Kırtasiye kategorisinde sizleri bekliyor. Yaşamınızın karmaşasından kurtularak, evraklarınızı düzenli ve verimli bir şekilde saklamak isterseniz, kategorimizi incelemeyi unutmayın!

Birbirinden Şık Sekreterlik Dosyası Modelleri ile Ortamınızı Düzenleyin

Geçmişten günümüze kullanılan sekreterlik dosyası özellikleri ve kalitesi ile ön plana çıkmaktadır. Özellikle bu kırtasiye ürünü iş ortamının demirbaş ürünlerinden bir tanesidir. Birden fazla model ve ürün içeriği ile öne çıkan sekreterlik dosyaları arasında en çok tercih edilen model klipsli modellerdir.

Klipsli olması sayesinde yüz farklı kağıdı düzenleyebilen bu dosyalar, sağlam yapısı ile uzun yıllar kullanılabilecektir. Klipsli sekreterlik dosyası sayesinde evraklarınız kaybolmayacak ve aradığınız her an elinizin altında olacaktır. Hafif bir yapıya sahip olan bu dosya, gün içerisinde rahatlıkla taşınabilmekte ve ağırlık yaratmamaktadır.

Her Alanda Beklentinizi Karşılayabilecek Sekreterlik Dosyaları…

Her alanda beklentinizi karşılayabilecek sekreterlik kapalı dosya formunda tasarlandığında evraklarınızın güvenilir bir şekilde saklanmasına yardımcı olacaktır. İş ortamı ve okul ortamının vazgeçilmezi arasında yer alan bu dosyanın envai çeşit renk ve desen içeriğinin bulunduğunu söyleyebiliriz.

Birbirinden sevimli, şık ve eğlenceli sekreterlik dosyaları sayesinde, çalışma ve okul hayatının getirdiği sıkıcılıktan bir nebze olsun arınabilirsiniz. Kapaklı sekreterlik dosyası formunda tasarlanan bu ürünlerin diğer bir özellikleri ise, her boyuta uygun üretilebilmesidir. Böylece hem masa üzerinde, hem de çanta içerisinde rahatlıkla taşınabilecektir.

Uygun Fiyat İçeriği ile Öne Çıkan Sekreterlik Dosyaları

Kapaklı formda tasarlanan sekreterlik dosyalarının dışına çıkmak isterseniz, lastik sekreterlik dosyası modellerimize de göz atabilirsiniz. Dış tasarımı sert formda tasarlanan bu ürünleri de uzun yıllar verimli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bir lastik yardımı ile kolayca tutulan bu dosya sayesinde, evraklarınız asla kaybolmayacak ve düşmeyecektir.

Oldukça kullanışlı olan lastikli sekreterlik dosyası çeşitlerimizde renk ve model içeriği bulunmaktadır. Geçmişten günümüze kullanılan renkli ve konforlu bu sekreterlik dosyası modellerini yalnızca kendiniz için değil, sevdikleriniz içinde tercih edebilirsiniz. Sevdiklerinizi ya da kendinizi daha iyi hissetmek için bir şeyler mi yapmak istiyorsunuz? O halde Ofis& Kırtasiye kategorimizde yer alan bu kaliteli ve sevimli dosyalara mutlaka göz atın!

Amazing Day Sekreterlik Amazing Day Sekreterlik
2-3 gün içinde
CupTukkan Amazing Day SekreterlikNot almak daha da eğlenceli olsun diye..Boyut : A4 cm..
CupTukkan Big Plan Inside Sekreterlik Defter Kalemlik Hediye Seti 1 Adet A4 Sekreterlik 1 Adet 192 Sayfa Sert Kapak Defter 1 Adet Bez Kalemlik..
CupTukkan  Paketli Death Note Sekreterlik Defter Kalemlik Hediye Seti​1 Adet A4 Sekreterlik 1 Adet 192 Sayfa Sert Kapak Defter 1 Adet Bez Kalemlik..
CupTukkan   Paketli Friends Sekreterlik Defter Kalemlik Hediye Seti 1 Adet A4 Sekreterlik 1 Adet 192 Sayfa Sert Kapak Defter 1 Adet Bez Kalemlik..
CupTukkan  Paketli Hayallerinin Peşinden Git Sekreterlik Defter Kalemlik Hediye Seti1 Adet A4 Sekreterlik 1 Adet 192 Sayfa Sert Kapak Defter 1 Adet Bez Kalemlik..
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)