Sepet
AYNI GÜN KARGO & HIZLI TESLİMAT 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! SEÇİLİ ÜRÜNLERDE ÖZEL İNDİRİMLER!
ANLAŞMALI KARGO İLE HIZLI GÖNDERİM MAĞAZAMIZDAN SATIN ALMA İMKANI TOPTAN TEKLİF UYGUN FİYAT FIRSATI!
KAPIDA ÖDEME & KREDİ KARTI SEÇENEĞİ 150 TL VE ÜZERİ ALIŞVERİŞLERİNİZDE KARGO BEDAVA! ÜCRETSİZ KARGO FIRSATI YAKALA!

Seramik Fincan

Seramik Fincan

Seramik fincan deyince aklınıza ne gelir? Bir yudum sıcak çay, mis gibi kokan kahve, hoş sohbet ve hatta sevdiklerinizin gülüşleri. En güzel seramik fincan modelleri düşünülünce de akla ilk olarak Cup Tukkan gelir. Farklı renklerde boyanmış değişik boyutlardaki fincanlar yüzünüzü güldürebilir.

Kahve ya da çay seven kişiler için fincanlar oldukça önemlidir. Hatta doğru incelik, doğru şekil ve doğru boyut çay ve kahve tiryakileri için elzem bir konudur. Her kahve ya da çay severin istekleri farklıdır. Bu yüzden onlar için doğru seramik fincan takımı seçimi yapmak gerekir.

Resim Baskılı Seramik Fincan Modelleri

Resim baskılı seramik fincan modelleri bin bir çeşit renkleri ve desenleri ile göz doldurur. Her türlü zevke hitap edebilecek birçok resim kullanılabilir. Fincanlar üzerinde doğa temalı resimler, burç temalı resimler, geometrik şekiller, hayvan resimleri ve hatta uzaydan görüntülerin yer aldığı resimler olabilir.

Tüm bunlara ek olarak bazı tasarımcılar, el yapımı kahve fincanı üzerine sevdiklerinizin resmini bile basabilmektedir. Böylece her yudumda mutlu olabilir güzel anların tadını çıkarabilirsiniz.

Yazı Baskılı Seramik Fincan Modelleri

Tasarım seramik fincan söz konusu olduğunda önde gelen tercihlerden biri de yazı baskılı fincanlardır. Anne gibi basit bir sözcük ve anlamının yer aldığı fincanlar oldukça rağbet görmektedir. Bunların yanı sıra sanatçıların ya da bilim adamlarının söylediği sözler de fincanlarınızı süsleyebilir. Ya da fincanınızın üzerinde sosyal medyada fenomen olmuş bir cümle de görebilirsiniz. Örneğin, Gülben Ergen’in bir röportajında söylediği ‘Unutmayın ki, bana hiçbir şey olmaz.’ cümlesi seramik fincan üzerinde çok sevimli duruyor ve çok tercih ediliyor.

3D Dokulu Seramik Fincan Modelleri

3D dokulu seramik fincan modelleri de son yılların en çok tercih edilen fincanları arasında yer alır. Yeni yıl temasında üzerinde çam ağaçlarının ya da kar tanelerinin yerleştirildiği fincanlar oldukça keyifli olur. Mevsimsel değişikliklerin yanında da farklı temalarda da 3d dokulu fincanlar üretilmektedir. Bunların en çok beğenilenlerinden biri de hayvan temalı olanlardır. Örneğin bir hayvanın şeklini alan fincanlar bulabilirsiniz. 

Hediye Olarak Seramik Fincan Modelleri

Hem erkeklere özel hediyeler açısından hem de kadınlara özel hediyeler açısından fincanlar çok doğru tercihlerdir. Siz de sevdiklerinize hediye ( sevgiliye hediye de dahil )olarak fincan almak istiyor iseniz, Cup Tukkan’a gelip onlarca tasarım fincan modelleri arasında istediğinizi seçebilirsiniz.

 

CupTukkan Allah Sana Beni Vermiş Otur Da Aşık Ol Siyah FincanÇok seveceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu seramik kupa ve fincanlarda içeceklerinizi güvenle tüketebilir, kalemlik olarak kullanabilir, bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz... Mat renktedir. Malzemesi seramiktir. 7x9x9 cm ebatlarındadır. 180..
CupTukkan Arı Siyah FincanÇok seveceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu seramik kupa ve fincanlarda içeceklerinizi güvenle tüketebilir, kalemlik olarak kullanabilir, bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz... Mat renktedir. Malzemesi seramiktir. 7x9x9 cm ebatlarındadır. 180cc hacmi vardır. Bulaşık makinesind..
CupTukkan Bir Türlü Akıllanamıyorum Tasarım Fincan​ Çok seveceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu seramik kupa ve fincanlarda içeceklerinizi güvenle tüketebilir, kalemlik olarak kullanabilir, bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz... Mat renktedir. Malzemesi seramiktir. 7x9x9 cm ebatlarındadır.  180..
CupTukkan Cahille Sohbeti Kestim Siyah Fincan​ Çok seveceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu seramik kupa ve fincanlarda içeceklerinizi güvenle tüketebilir, kalemlik olarak kullanabilir, bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz... Mat renktedir. Malzemesi seramiktir. 7x9x9 cm ebatlarındadır. 180cc hac..
CupTukkan Hadi Gidelim Siyah FincanÇok seveceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu seramik kupa ve fincanlarda içeceklerinizi güvenle tüketebilir, kalemlik olarak kullanabilir, bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz... Mat renktedir. Malzemesi seramiktir. 7x9x9 cm ebatlarındadır. 180cc hacmi vardır. Bulaşık m..
CupTukkan İçimden Geldiği Gibi Sevdim Seni Siyah FincanÇok seveceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu seramik kupa ve fincanlarda içeceklerinizi güvenle tüketebilir, kalemlik olarak kullanabilir, bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz... Mat renktedir. Malzemesi seramiktir. 7x9x9 cm ebatlarındadır. 180cc hac..
CupTukkan Kimseyi Çekemem Artık Beyaz Tasarım Fincan​​Çok seveceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu seramik kupa ve fincanlarda içeceklerinizi güvenle tüketebilir, kalemlik olarak kullanabilir, bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz...Mat renktedir.Malzemesi seramiktir.7x9x9 cm ebatlarındadır. 180..
CupTukkan Neşet Ertaş Siyah FincanÇok seveceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu seramik kupa ve fincanlarda içeceklerinizi güvenle tüketebilir, kalemlik olarak kullanabilir, bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz... Mat renktedir. Malzemesi seramiktir. 7x9x9 cm ebatlarındadır. 180cc hacmi vardır. Bulaşık ma..
CupTukkan Squid Game Siyah FincanÇok seveceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu seramik kupa ve fincanlarda içeceklerinizi güvenle tüketebilir, kalemlik olarak kullanabilir, bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz... Mat renktedir. Malzemesi seramiktir. 7x9x9 cm ebatlarındadır. 180cc hacmi vardır. Bulaşık mak..
Cuptukkan Ahirete Kadar Başka Sınava Girmek İstemiyorum Siyah FincanÇok seveceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu seramik kupa ve fincanlarda içeceklerinizi güvenle tüketebilir, kalemlik olarak kullanabilir, bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz... Mat renktedir. Malzemesi seramiktir. 7x9x9 cm ebatlarındad..
CupTukkan Allahım Beni Sevme Huyumdan Vazgeçir Siyah FincanÇok seveceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu seramik kupa ve fincanlarda içeceklerinizi güvenle tüketebilir, kalemlik olarak kullanabilir, bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz... Mat renktedir. Malzemesi seramiktir. 7x9x9 cm ebatlarındadır. 180cc..
CupTukkan Anlat Sen Seversin Yalanı Siyah FincanÇok seveceğiniz tasarımlarla hazırlanan bu seramik kupa ve fincanlarda içeceklerinizi güvenle tüketebilir, kalemlik olarak kullanabilir, bitkilerinizi yetiştirebilirsiniz... Mat renktedir. Malzemesi seramiktir. 7x9x9 cm ebatlarındadır. 180cc hacmi vard..
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 29 (3 Sayfa)